BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 8597066
*
nr 859 7066
Takarmatur
1960-tal, höjd: 52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 20:41:49
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/11 16:51:07
1
100 kr
11/11 09:11:56
2
150 kr
11/11 19:54:19
3
Vinnande bud
11/11 20:31:36
3
justering av budtak
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor takarmatur taklampa taklampor
-
7010 Takarmatur
1950-tal, höj- och sänkbar. Höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:47
-
6624 Takarmatur
Glas. Höjd: 23 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:10
-
7011 Takarmatur
IKEA, PS2014, design: David Wahl. Diameter: 50 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:57
-
6405 Takarmatur
med plafond och prismor, mässing förställande blad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:27
-
7037 Takarmatur
Mooi, Random Light medium. Diameter: 80 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:24
-
7013 Takarmatur
Saturnusmodell, glas. Diameter: 25. Höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:28
*
Takarmatur
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7066
Takarmatur
1960-tal, höjd: 52 cm
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 10/11 16:51:07 | 1 | 100 kr |
| 11/11 09:11:56 | 2 | 150 kr |
| 11/11 19:54:19 | 3 | Vinnande bud |
| 11/11 20:31:36 | 3 | justering av budtak |
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor takarmatur taklampa taklampor
-
7010 Takarmatur
1950-tal, höj- och sänkbar. Höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:47 -
6624 Takarmatur
Glas. Höjd: 23 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:10 -
7011 Takarmatur
IKEA, PS2014, design: David Wahl. Diameter: 50 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:57
-
6405 Takarmatur
med plafond och prismor, mässing förställande blad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:27 -
7037 Takarmatur
Mooi, Random Light medium. Diameter: 80 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:24 -
7013 Takarmatur
Saturnusmodell, glas. Diameter: 25. Höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:28



